YÜKLENİYOR

S02 TPMS Diagnostik ve Programlama Cihazı

S02 TPMS Diagnostik ve Programlama cihazı servisinizde karşılaşabileceğiniz tüm TPMS sensörlerini algılama, sensör bilgisi alma, sensör durumunu gösterme, Set Sensör programlama ve yeni sensörü araca yeniden öğretme özelliklerine sahiptir. S02 TPMS Diagnostik ve Programlama Cihazı servisinizde TPMS ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek bir üründür.

Araç TPMS Hatalarını Teşhis Etmek Artık Çok Kolay
S02 TPMS Diagnostik ve Programlama Cihazı ile Servisinize gelen araçların TPMS hatalarını, cihazın OBD2 Bağlantı özelliği sayasinde aracın Elektronik Kontrol Ünitesine (ECU) bağlanarak araç hafızasındaki hataları görüntüleyebilir ve hatanın nereden kaynaklandığını kolaylıkla tespit edebilirsiniz.
Araç TPMS Hatalarını Teşhis Etmek Artık Çok Kolay
4 Farklı Şekilde Sensör Programlama Özelliği
4 Farklı Şekilde Sensör Programlama Özelliği
Servisinizde karşılaşacağınız farklı araçların TPMS Sensör ihtiyaçlarını farklı şekillerde programlamanız gerekebilir. S02 TPMS Cihazı bu durumlara özel dört farklı programlama opsiyonu sunmaktadır. * Otomatik ID üreterek programlama: Araca göre 1 yeya 20 adet sensörü yeni ID numarası ile programlama * OE Sensör tetikleyerek kopyalama: Orijinal ekipman sensörden RF ile sensör bilgisini alıp yeni sensör oluşturma * OE Sensör üzerindeki ID Numarasını el ile yazarak kopyalama: Orijinal sensör üzerinde yazılı bulunan sensör ID numarasını cihazda el ile yazarak eski sensörü kopyalam * OBD ile sensör kopyalama: Aracın ECU suna OBD ile bağlanarak araç hafızasında kayıtlı ID numaralarını kopyalama
OBD2 Fonksiyonu ile Araca Sensör Öğretme Özelliği
S02 OBD bağlantı özelliği sayesinde bir çok araca yeni sensör ID numaralarını doğrudan aracın hafızasına işleyebilirsiniz (OBD ile yeniden öğretme işlemi). Yine OBD özelliği sayesinde aracın hafızasındaki ID numaralarını alarak yeni sensör oluşturabilirsiniz (OBD ile sensör kopyalama). En önemlisi ise aracın hafızasında mevcut DTC kodlarına ulaşarak aracın TPMS problemini teşhis edebilirsiniz (TPMS Diagnostiği).
OBD2 Fonksiyonu ile Araca Sensör Öğretme Özelliği
Daha Kolay Kullanım için Dokunmatik Ekran
Daha Kolay Kullanım için Dokunmatik Ekran
S02 TPMS Diagnostik Cihazı dokunmatik ekranı sayesinde menüler arası hızlı ulaşım sağlar ve el ile yazılması gereken ID numarasının daha kolay yazılmasına olanak sunar.
Ücretsiz Cihaz Güncelleme
S02 TPMS Diagnostik ve Programlama cihazı ömür boyu ücretsiz güncellenir. USB kablosu ile cihazı bilgisayarınıza bağladığınızda ücretsiz olarak eklenen yeni araçları ve yeni OBD özelliklerini cihazınıza ücretsiz yükleyebilirisiniz.
Ücretsiz Cihaz Güncelleme
Ekran Renkli Dokunmatik Ekran
Pil 3.7 V Li-polymer battery; 3200 mAh
Çalışma Sıcaklığı 0°C to 50°C
Saklama Sıcaklığı -20°C to 70°C
Boyutlar 214 mm / 106 mm  / 37 mm 
Ağırlık 0.41 kg 
Bilgi Aktarımı Mini USB 2.0 x 1
Ürün Garantisi 1 yıl
Güncelleme Ücretsiz

S02 OBD Aplikasyonu  S02 Update