YÜKLENİYOR

Foxwell T10 Universal Lastik Basınç TPMS Sensörü Kauçuk Supap

Foxwell T10 Universal Lastik Basınç Sensörü servisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her tür sensör yerine kullanabilecğiniz araca göre programlanabilir ve her tür janta uygulanabilir lastik basınç sensörümüzdür.

Foxwell T10 ile hem Amerika pazarı hemde Avrupa pazarı için üretilmiş araçlar için kullanılabilmektederir (433MHz./315MHz). Ayrıca aynı sensör gövdesini dilerseniz aluminyum supap ile dilerseniz kauçuk supap ile kullanabilirsiniz. Farklı türden jantlara mante edilebilmesi için sensör gövdesi açısı ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır.

Piyasada bulunan araçların %98 i ile tam uyumlu Lastik Basınç Sensörü
Foxwell T10 Lastik Basınç Senörü ile servisinize TPMS problemi ile gelebilecek araçların büyük bir bölümüne servis verebilirsiniz. Hem 433MHz hemde 315MHz frekans araçlarda kullanım için tasarlanmıştır.
Piyasada bulunan araçların %98 i ile tam uyumlu Lastik Basınç Sensörü
Hem Kauçuk Supap hem de Metal Supap uyumu
Hem Kauçuk Supap hem de Metal Supap uyumu
Foxwell T10 Lastik basınç sensörünü dilerseniz metal subap ile veya dilerseniz kauçuk subap ile kullanabilirsiniz. Böylece iki tür sensör için fazladan stok bulundurmanıza gerek kalmaz
Dayanıklı Gövde ve Uzun Ömürlü Pil
Foxwell T10 Lastik basınç sensörü içinde bulundurduğu uzun ömürlü pili sayesinde en az 5 sene hizmet verebilmektedir. Ayrıca montaj esnasında oluşabilecek darbelere karşı özel tasarlanmış gövdesi sayesinde kolay kırılmaz.
Dayanıklı Gövde ve Uzun Ömürlü Pil
Kolay ve Sınırsız Programlanabilir
Kolay ve Sınırsız Programlanabilir
Foxwell T10 TPMS Sensörünü Foxvel'in sunduğu TPMS ve Diagnostik cihazları ile kolaylıkla programlayabilirsiniz. Servisinizde verdiğiniz hizmetlere göre TPMS opsiyonlu diagnostik cihazlarımızı incelemeyi unutmayın.
  • Pil Ömrü                            5 yıldan fazla
  • Çalışma Sıcaklığı              -40°C ile +125°C
  • Saklama Sıcaklığı             -40°C ile +35°C
  • Çalışma Frekansı              315MHz / 433MHz
  • Basınç  Aralığı                   0 - 900 kPa
  • Pil                                        3.0 V
  • Ağırlık                                12g