YÜKLENİYOR

Universal Lastik Basınç Sensörleri

Ülkemizde orijinal ekipman olarak lastik basınç sensörleri ile donatılmış bir çok araç marka ve modeli bulunmaktadır. Foxwell T10 üniversal lastik basınç sensörü bu orijinal ekipman gelen lastik basınç sensörlerinin hepsinin yerine araçlarda kullanılabilmektedir.

 

FOXWELL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

 

Set TPMS, Foxwell İleri Araç Diagnostik cihazlarının Türkiye Tek Distribütörüdür. Foxwell akü test cihazlarının, Foxwell Arıza tespit Diagnostik cihazlarının, Foxwell TPMS cihazlarının ve Foxwell lastik basınç sensörlerinin herhangi bir şekilde başka firmalar tarafından Türkiye’ye ithalatı bizim sorumluluğumuz dışındadır ve tamamen garanti kapsamı dışındadır. Türkçe dil desteği sadece Set TPMS tarafından ithal edilen cihazlarda mevcuttur.

Gri İthalat Foxwell ürünlerine dikkat ediniz.

Maalesef Türkiye’de satın alacağınız tüm Foxwell ürünleri bizim tarafımızdan ithal edilmiş demek değildir. Bu yüzden bir Foxwell ürününü satın almadan önce mutlaka Set TPMS tarafından ithal edilip edilmediğinden emin olun. Set TPMS tarafından ithal edilmeyen ürünlerin hiçbir şekilde garanti koşullarını karşılamayacağımızı belirtmek isteriz. Kendi ithal etmediğimiz hiçbir cihaz için Teknik destek ve garanti vermiyoruz.