YÜKLENİYOR

Lastik Basınç Tpms Sensörü

Lastik basınç tpms sensörleri günümüzde birçok yeni satışa sunulan otomobilde standart donanım olarak gelmektedir. Bir araçta lastik basınç sensörü mevcut ise bu TPMS sistemine Direkt TPMS sistemi denilmektedir. Bazı araçlar TPMS sistemini Lastik Basınç Sensörü olmaksızın ABS sensöründen alınan bilgi ile TPMS sistemi kurulu olarak gelmektedir. Bu TPMS sistemine ise endirekt TPMS sistemi denilmektedir.

Endirekt TPMS sistemleri Direkt TPMS sistemlerine nazaran daha verimsiz bilgi aktarmaktadır. Bu yüzden bazı araç sahipleri araçlarının endirekt TPMS sistemlerini direkt tpms sistemine çevirmek isterler. Mesela bu Volkswagen ve Audi gurubu araçlarda karşımıza çıkmaktadır. Endirekt tpms sistemi olarak gelen VAG gurubu araçlarda lastik basınç değerleri aracın ekranında gösterilmez. Bu araca sonradan takılacak bir donanım ve lastik basınç sensörleri sayesinde aracın lastik basınçları ekranda gösterilebilmektedir.

Lastik Basınç Tpms Sensörü Fiyatı

Lastik Basınç Tpms Sensörü fiytları hakkında bilgi almak için bizelere ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında genel bilgileri vererek yapılan fiyatlandırma da sizlere yardımcı olmaktayız.