YÜKLENİYOR

Foxwell T1000 TPMS Programlama ve Diagnostik Cihazı

Foxwell'in T1000'i uygun fiyatlı bir evrensel TPMS servis aracıdır. TPMS sensörlerini doğru bir şekilde etkinleştirir ve kodunu çözer ve Foxwell'in kendi geliştirdiği T10 sensörünü programlar. O kadar kolaydır ki, tüm süreç ekranda görüntülendiğinden eğitim neredeyse gerekli değildir. En yeni işe alınan teknisyen bile görevini tamamlamak için T1000'i kullanabilir.

Tüm Lastik Basınç Sensörlerini Tarama
TPMS sistemleri bildiğiniz gibi 2014 senesi itibarı ile yaygınlaşmaya başladı. O zamanlar araçlar henüz yeni olduğu için TPMS sorunları daha çok lastik basınç sensör hataları kaynaklı idi. Gün geçtikçe TPMS hataları aracın TPMS anten donanımı, TPMS modülü vb. parçalarında görülmeye başladı. Bu artan ihtiyaçların karşılanması için FOXWELL sizlere yepyeni bir cihaz sunuyor. Foxwell T1000 TPMS Tarama ve Programlama Cihazı ile bir araçta bulunan TPMS sistem hatalarının tespiti tam olarak yapılabilmekte ve size çözüm alternatifleri sunmaktadır.
Tüm Lastik Basınç Sensörlerini Tarama
Araca Göre Foxwell T10 Üniversal TPMS Sensörü Programlama Özelliği
Araca Göre Foxwell T10 Üniversal TPMS Sensörü Programlama Özelliği
Foxwell T1000 ile yine Foxwell in size sunduğu Foxwell T10 315MHz/433 MHz. hem kauçuk hem alüminyum supap ile kullanılabilme özelliği olan araca göre programlanabilen Üniversal TPMS Senörünü servisinizde kullanabilirsiniz. Foxwell T10 Üniversal sensör piyasada bulunan araçların %98 ine uyumludur. Yeni çıkan araç marka ve modellerine uyumluluk yine Foxwell T1000 cihazımızı güncellediğinizde mümkün olacaktır.
Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme
Foxwell T1000 bu eşsiz servis opsiyonlarını cihazın ömrü boyu ücretsiz güncelleme ile vermektedir. Yeni çıkacak olan araç marka ve modellerine hizmet verebilmek için cihazınızı ücretsiz olarak bilgisayar yardımı ile online güncelleyebilirsiniz.
Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme
Türkçe Dil Seçeneği
Türkçe Dil Seçeneği
Cihazımızı sizlere Foxwell Türkiye tek distribütörü olarak Türkçe seçeneği ile sunmaktayız. Türkçe dil seçimi Foxwell markası tarafından sadece Set TPMS aracılığı ile satılan cihazlarda bulunmaktadır. Set TPMS den alacağınız cihazları tam verimli kullanmanız için SET TPMS size sınırsız teknik destek vermektedir.