YÜKLENİYOR

Foxwell T2000 TPMS Programlama ve Diagnostik Cihazı

İleri araç diagnostiği alanında Dünya markası Foxwell'in, TPMS ile alakalı diagnostik sorunlarını gidermek için geliştirdiği oyun değiştirici T2000  ile tanışın.

Bu güne kadar kullandığınız her hangi bir TPMS cihazından çok daha üstün olduğunu siz de tecrübe edin.

En gelişmiş OBD Diagnostik Özellikleri
TPMS sistemleri bildiğiniz gibi 2014 senesi itibarı ile yaygınlaşmaya başladı. O zamanlar araçlar henüz yeni olduğu için TPMS sorunları daha çok lastik basınç sensör hataları kaynaklı idi. Gün geçtikçe TPMS hataları aracın TPMS anten donanımı, TPMS modülü vb. parçalarında görülmeye başladı. Bu artan ihtiyaçların karşılanması için FOXWELL sizlere yepyeni bir cihaz sunuyor. Foxwell T2000 TPMS Programlama ve Diagnostik cihazı ile bir araçta bulunan TPMS sistem hatalarının tespiti tam olarak yapılabilmekte ve size çözüm alternatifleri sunmaktadır.
En gelişmiş OBD Diagnostik Özellikleri
Araca Göre Foxwell T10 Üniversal TPMS Sensörü Programlama Özelliği
Araca Göre Foxwell T10 Üniversal TPMS Sensörü Programlama Özelliği
Foxwell T2000 ile yine Foxwell in size sunduğu Foxwell T10 315/433 MHz. hem kauçuk hem alüminyum supap ile kullanılabilme özelliği olan araca göre programlanabilen Üniversal TPMS Senörünü servisinizde kullanabilirsiniz. Foxwell T10 Üniversal sensör piyasada bulunan araçların %98 ine uyumludur. Yeni çıkan araç marka ve modellerine uyumluluk yine Foxwell T2000 cihazımızı güncellediğinizde mümkün olacaktır.
Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme
Foxwell T2000 bu eşsiz servis opsiyonlarını cihazın ömrü boyu ücretsiz güncelleme ile vermektedir. Yeni çıkacak olan araç marka ve modellerine hizmet verebilmek için cihazınızı ücretsiz olarak bilgisayar yardımı ile online güncelleyebilirsiniz.
Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme
Türkçe Dil Seçeneği
Türkçe Dil Seçeneği
Cihazımızı sizlere Foxwell Türkiye tek distribütörü olarak Türkçe seçeneği ile sunmaktayız. Türkçe dil seçimi Foxwell markası tarafından sadece Set TPMS aracılığı ile satılan cihazlarda bulunmaktadır. Set TPMS den alacağınız cihazları tam verimli kullanmanız için SET TPMS size sınırsız teknik destek vermektedir.
Ekran 2.8 TFT LCD, 320*240 Piksel Işığı ayarlanabilir Ekran
Çalışma Sıcaklığı 0°C - 55°C Arası
Saklama Sıcaklığı   -20°C - 70°C Arası
Pil 3.7V Li-Polymer Pil
Radyo Alıcısı 315 ve 433 MHz.
Ağırlığı 0.4 KG

Güncelleme dosyasını indirip, bilgisayarınıza Fox Assist kurulumunu

gerçekleştirin ve teknik destek ile iletişime geçerek kullanıcı adı ve şifrenizi isteyin.

 

T2000 GÜNCELLEME