YÜKLENİYOR

Foxwell TS5000 TPMS Programlama ve Diagnostik Cihazı

FOXWELL TS5000, profesyonel lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) teşhis ve bakımı için tasarlanmış son teknoloji ürünü Android tabanlı bir TPMS Cihazıdır.

Sensörleri Etkinleştirme ve Bilgilerini Gösterme: TS5000, çok çeşitli orijinal ekipman ve üniversal TPMS sensörlerini tetikler ve bilgilerini size getirir, böylece çeşitli araç markaları ve modelleriyle uyumluluk sağlanır.

Foxwell Sensörlerini Programlayın: Bu cihaz, kusursuz entegrasyon ve işlevsellik sağlayarak Foxwell markalı TPMS sensörlerini programlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

OEM Sistemlerini Teşhis Etme: TS5000, orijinal ekipman üreticisinin (OEM) lastik basıncı izleme sistemlerini teşhis etme yeteneğine sahip olup, kapsamlı denetimlere ve doğru arıza tespitine olanak tanır.

TPMS Servis özellkleri ek olarak, hızlı servislere yönelik içerisindeki 8 adet ücretsiz Bakım fonksiyonu ile diğer TPMS cihazlarının çok daha ötesinde bir performans sunar.

TS5000 Akıllı TPMS Cihazı
Yeni nesil Android TPMS cihazı TS5000, her tür TPMS sensörlerini okuyabilen, Foxwell TPMS sensörünü programlayabilen ve orijinal otomobil lastik basıncı izleme sistemindeki hataları teşhis edebilen profesyonel bir TPMS teşhis ve bakım aracıdır. TPMS servisi için eksiksiz ve akıllı bir çözüm sunar.
TS5000 Akıllı TPMS Cihazı
TS5000 ile TPMS fonksiyonlarının yanında ücretsiz güncelleyebileceğiniz 8 adet servis bakım fonksiyonu sunulmaktadır. Bu özellik TS5000 i diğer TPMS cihazlarından açık ara öne çıkartır.
TS5000 Bilinen tüm RF özellikli Lastik basınç sensörlerini okur ve bilgilerini gösterir.
Foxwell TS5000 TPMS Cihazı ihtiyaç duyabileceğiniz 4 farklı sensör programlama metodu sunar. Otomatik ID no ile senbsör programlama, El ile sensör id kopyalama, Tetikleyerek sensör ID kopyalama ve OBD ile Sensör ID kopyalama...
TS5000 ile ihtiyacınıza göre 3 farklı Sensör konumlarını yeniden öğretme prosedürü uygulayabilirsiniz. Bunlar, Otomatik Yeniden Öğrenme, Tetikleyerek Yeniden Öğrenme ve OBD İle Yeniden Öğrenme.
Foxwell TS5000 ile araçlardaki TPMS hatalarını aracın elektronik kontrol ünitesine bağlanıp gözlemleyebilirsiniz. Böylece hata tespiti için vakit kaybetmezsiniz
TS5000 cihazınızı wi-fi aracılığı ile internete bağlayıp tek tuş ile tüm güncellemeleri indirebilirsiniz. Böylece piyasaya yeni sürülen araçlara hizmet verebilirsiniz.