YÜKLENİYOR

i70TS Diagnostik ve TPMS Cihazı

i70TS, Android 9.0 işletim sistemine sahip yeni geliştirilmiş bir diagnostik cihazıdır. Sadece araç arıza tespiti teknolojisindeki aynı Foxwell avantajlarını içermekle kalmaz, aynı zamanda TPMS sistem kontrolü, sensör aktivasyonu ve programlama ve TPMS yeniden öğrenme dahil olmak üzere TPMS servis fonksiyonları ile donatılmıştır. Oto Servis ve teknisyenler için büyük kolaylık ve verimlilik sağlaması için tasarlanmıştır.

Çoklu Araç Markası Kapsamı
Otomotiv tamir atölyelerinin, herhangi bir araca etkin ve hızlı bir şekilde servis vermek için mümkün olduğunca çok şey alması önemlidir.
Foxwell i70TS, 90'dan fazla Amerikan, Asya ve Avrupa araç markası üzerinde hızlı ve kolay teşhis sağlar.
Çoklu Araç Markası Kapsamı
Birden Çok Denetleyiciye Erişim
Birden Çok Denetleyiciye Erişim
Foxwell i70TS, güç aktarma organları, şasi ve gövde sistemlerinin sorun kodlarına, donma verilerine ve canlı sensör verilerine erişime sahiptir. (ABS, hava yastıkları, gösterge paneli vb.)
Çoklu Özel Fonksiyonlar
Foxwell i70TS, kesintiyi devre dışı bırakma, servis sıfırlama, ABS havasını alma ve immobilizer programlama gibi en yaygın olarak gereken servis işlevlerine sahiptir.
Çoklu Özel Fonksiyonlar
Sorunları Daha isabetili Bulur
Sorunları Daha isabetili Bulur
Araç canlı verilerini metin ve grafik formatlarında görüntüler. Kolay ve sezgisel teşhis için etkileşimli canlı sensör grafiklerini birleştirir. Canlı veri kendi kendine öğrenme ve canlı veri menzili aştığında alarm. Aralıklı arızaları yakalamak için veri günlüklerinizi kaydeder ve oynatır.
Menü Yönlendirmeli Tarama, Otomatik VIN Okuma
Operasyon süreci ve araç bilgileri o kadar kullanıcı dostudur ki, aracı tamir etmek için neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için hızlıca gezinebilirsiniz. Eğitime gerek yok.
Foxwell i70TS, karmaşık araç tanımlama sürecinde gezinme ihtiyacını ortadan kaldırarak çeşitli VIN tanıma yöntemleri sunar. Size zaman kazandırır ve verimliliğinizi artırır.
Menü Yönlendirmeli Tarama, Otomatik VIN Okuma
Araç Sistemlerinin Otomatik Taraması
Araç Sistemlerinin Otomatik Taraması
Otomatik Tarama, aracınızda kurulu elektronik sistemi otomatik olarak bulur ve saniyeler içinde arıza kodları dahil olmak üzere aracınızın durumuna genel bir bakış sağlar.
Eksiksiz TPMS Fonks'yonu İle Donatılmıştır
Foxwell i70TS, Entegre TPMS anten modülü ile üniversal TPMS sensörlerini etkinleştirme / kodunu okuma, Foxwell T10 TPMS sensörünü programlama, orijinal otomobil lastiği basıncı izleme sistemini teşhis etme ve teknisyenlere yardımcı olmak için TPMS sensörü öğrenme prosedürlerini gerçekleştirme vb. dahil olmak üzere TPMS servisi için eksiksiz bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Tek bir kablosuz ve dokunmatik ekran tarama tabletiyle birden fazla işi hızlıca tamamlayın.
Eksiksiz TPMS Fonks'yonu İle Donatılmıştır
Güncellemeler Parmaklarınızın Ucunda
Güncellemeler Parmaklarınızın Ucunda
Wi-Fi Erişimi ile en son hata düzeltmeleri, yeni eklenen parametreler ve işlevler her zaman parmaklarınızın ucunda olacak.
Anında Destek
Eşsiz hata ayıklama koleksiyonu, tanılama sorunlarınız ve hatalarınız için daha hızlı ve daha doğru düzeltmeler sağlar.
Team Viewer
Teknik ekibimizden Team Viewer uzaktan bağlantısı ile anında destek alabilirsiniz.
Anında Destek
Mükemmel Mağaza Yönetim Özelliği
Mükemmel Mağaza Yönetim Özelliği
Geçmiş teşhislere ulaşmak size zaman kazandırır ve üretkenliğinizi artırır.
Foxwell i70TS, araç bilgileri ve önceki testlerden alınan DTC'ler ve müşteri bilgileri de dahil olmak üzere test edilen araçların kayıtlarını saklar; bu, günlük servis işlerinin yönetimi için büyük bir destektir.

1651039826996.png